Ražotājs


Uz sākumu Vēstījums

Ieiet veikalāVēstījums

Sveiki, visapkārt!


Gribējām ko jautāt - vai Tev patīk pasniegt dāvanas? Mums ļoti. Brīžiem pat šķiet, ka vairāk nekā tās saņemt. Tajā brīdī pārņem tādas īpašas sajūtas, vai ne? Tās ir uzdāvinātā prieka sajūtas. Prieka par to, ka esi atcerējies draugu viņam svarīgā dienā ne vien ar banālu SMS pantiņu, bet ar dāvanu, ko esi sarūpējis tieši viņam. Bet, pirms tam... Pirms tam, tiek izskrietas visas alfas, spices un moli, lai ko piemērotu atrastu. Jo gribas taču uzdāvināt ko īpašu, nebijušu. Nu tā, lai būtu kā nevienam!


Te nu mēs esam - domubiedri, kas ir izveidojuši šo projektu, lai palīdzētu Tev šo "kā nevienam" ideju īstenot. Kā tas viss radās? Pavisam nejauši.

Pagāj ušajā vasarā, uzaicināti uz kādiem nelieliem dārza svētkiem, tikām piekodināti nākt bez dāvanām. Ja nu vienīgi ar kādu vīna pudeli pēc pašu izvēles. Vīns gadījās ne no lētākajiem, tāpēc vēlējāmies to pienācīgi iesaiņot. Priecīgi devāmies uz turpat lielveikalā esošo dāvanu iesaiņošanas vietu. Pasākums norisināsies pie dabas, tāpēc acis meklēja visdabiskākā materiāla, proti, koka kasti. Kad starp raibajām kartona kārbām meklēto neatradām, vērsāmies pie meitenes aiz letes un saņēmām pārsteidzošu atbildi: "Nē, koka kastes mums nav - tas jau kaut kas tāds specifisks!" Būtu smieklīgi, ja vien nebūtu tik skumīgi. Vai tad koks Latvijā jau ir kļuvis specifisks? Gribētu gan pierādīt pretējo, toreiz nodomājām. Nu, lūk arī dāvanu, suvenīru un citu ikdienā nepieciešamo koka preču internetveikals "kānevienam.lv" tiek nodots Tavam vērtējumam.

"kānevienam.lv", salīdzinot ar citiem dāvanu internetveikaliem, ir būtiska atšķirība - šeit Tu neatradīsi neko importētu, jo viss sortiments ir ražots tepat pie mums Rīgā, uzņēmumā "BRS Studija". Pie tam nekas no šeit redzamā nav masu produkcija, bet gan individuāls, mūsu meistaru roku darbs. Tiesa, šeit nebūs jau gatavu dāvanu ar apsietu lentu. Mēs tikai dosim idejas un risinājumus, ko dāvināt un kā to oriģināli iesaiņot, gala risinājumu atstājot Tavā ziņā.

Vēl viena svarīga lieta. Ja būsi atradis ko piemērotu, tomēr kaut kas nepatiks dizainā, izmēros vai krāsā - nav problēmu, mēs to pieskaņosim Tavām prasībām. Vēl vairāk! Ja pie mums neatradīsi to, ko meklēji - dod mums ziņu! Ja tas būs mūsu spēkos, vajadzīgo lietu izgatavosim tieši Tev.

Pievienojot arvien jaunas preces, centīsimies radīt prieku Tev un līdz ar to arī mums pašiem. Lai Tev un mums izdodas! Uz tikšanos!

Tavs "kānevienam.lv"

 

P.S. Svarīga informācija! Lasi šeit!

P.P.S. Aktuāli jaunumi www.draugiem.lv/kanevienam

 

 

 

Jaunākās dāvanas

Laptopa paliktnis - spilvenpaplāte "Futbols"

EUR35.00

Dāvanu kaste 215x145x75

EUR19.00

Dāvanu kaste 215x145x75

EUR19.00

Dāvanu kaste 215x145x75

EUR19.00

Dāvanu kaste 215x145x75

EUR19.00

Laptopa paliktnis - spilvenpaplāte "Route 66"

EUR45.00

 

 

 

"kānevienam.lv" - dāvanas, koka suvenīri, koka kastes, dāvanu kastes un iepakojums


 

 

Iesakām

Dekoratīva koka vāze (5 ziediem)

EUR13.00

Kāzu medaljons "Sirds"

EUR3.00