Ražotājs


Uz sākumu Saistību atruna
Saistību atruna

1.Vispārīgi.

Šie maksāšanas un piegādes noteikumi ir saistoši visām internetveikala “kānevienam.lv” piegādēm, pakalpojumiem un piedāvājumiem, kas tiek sniegti pircējam. “kānevienam.lv” piegādes tiek veiktas tikai un vienīgi balstoties uz šiem noteikumiem. Līgums stājas spēkā ar brīdi, kad “kānevienam.lv” darbinieki apstiprina klienta pasūtījumu. Brīdī, kad klients veic pasūtījumu, viņš piekrīt internetveikala “kānevienam.lv” lietošanas noteikumiem.


2. Cenas.

Visas cenas ir norādītas eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Piegādes izmaksas tiek atsevišķi iekļautas rēķinā. Internetveikalā “kānevienam.lv” apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs, tās var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojuma. Klientam ir spēkā tā preces cena, kura ir bijusi redzama pasūtīšanas brīdī. Akciju atlaižu procenti nesummējas.


3. Maksāšanas noteikumi Visiem internetveikalā “kānevienam.lv” veiktajiem pasūtījumiem ir noteikta 100% priekšapmaksa.


4. Pasūtījuma izpildes termiņš

Pasūtījumi tiek piegādāti 2-15 darba dienu laikā. Precīzi piegādes termiņi tiek saskaņoti ar klientu pasūtījuma noformēšanas laikā. Pasūtījumi tiek apstrādāti un rēķini nosūtīti darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00


5.Piegāde.

Piegāde notiek ar “kānevienam.lv” kurjeru (turpmāk – kurjers) vai VAS “Latvijas pasts” “Ekspresspastu”.

Pasūtījums, pēc vienošanās par piegādes laiku, tiek piegādāts uz klienta norādīto piegādes adresi. Kurjers nodrošina vienu piegādi. Ja klients norādītajā laikā un pēc norādītās piegādes adreses nav atrodams, tad pasūtījums tiek atgriezts “kānevienam.lv” noliktavā un klientam ir jāveic papildus samaksa par atkārtotu piegādi.

Izvēloties ekonomisko piegādi, preces tiek nosūtītas uz klienta norādīto pasta nodaļu.

 

 

6.Kvalitāte un garantijas

Ja piegādātajai precei tiek atklāti defekti, tā tiek apmainīta pret citu vai klientam ir tiesības atdot preces atpakaļ. Pretenzijas par piegādāto preču kvalitāti tiek pieņemtas 3 (trīs) dienu laikā kopš preču saņemšanas. Pircējs apņemas atklātos defektus rakstiskā veidā uzrādīt “Kānevienam.lv” vēlākais 2 (divu) nedēļu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Norādītās preces jānosūta atpakaļ pēc “kānevienam.lv” pieprasījuma. “kānevienam.lv” uzņemas piegādes izmaksas, ja pretenzija tiek pieņemta.
Preces, kuras tiek izgatavotas pēc klienta pasūtījuma, atdot atpakaļ internetveikalam nav iespējams.


7. Datu drošība

“Kānevienam.lv” darbiniekiem ir tiesības pieprasīt klienta personas datus, lai nodrošinātu pasūtījuma izpildi. Visi klientu sniegtie dati tiek apkopoti un glabāti atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam un nav pieejami trešajām personām. “kānevienam.lv” apņemas neizpaust savā rīcībā esošo klientu datus, izņemot likumā noteiktos gadījumus. “kānevienam.lv” rīcībā esošā klientu informācija tiks izmantota tikai pakalpojumu sniegšanai un klientu servisa nodrošināšanai. “kānevienam.lv” interneta veikalam ir tiesības izmantot klienta adreses datus un e-pasta adresi, lai piegādātu informāciju un reklāmas produkciju. Klientam ir tiesības aizliegt savu personas datu izmantošanu informācijas un reklāmas produkcijas piegādei. Datu drošiības nolūkos klienta konts tiek dzēsts 1 mēnesi pēc pēdējā pasūtījuma veikšanas.


8. Ministru kabineta noteikumi Nr.207 „Noteikumi par distances līgumu”.
Izdoti saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.panta ceturto daļu.

 

 

 

Uzmanību! Svarīga informācija! Lasiet šeit!Tējas namiņš

Tējas namiņš

Laptopa paliktņi

Laptopa paliktņi

Koka planšetes

Koka planšetes

Vīna baudītājiem

Vīna baudītājiem

Kāzām

Kāzām

Bīstamajām mājsaimniecēm

Bīstamajām mājsaimniecēm

Maziem un lieliem

Maziem un lieliem

Dabas draugiem

Dabas draugiem

Tiem, kas jūrā

Tiem, kas jūrā

Halloween

Halloween

Ziemassvētkiem

Ziemassvētkiem

Formas & Aplikācijas

Formas & Aplikācijas

Citas dāvanas

Citas dāvanas

Dāvanu kastes

Dāvanu kastes

 

 


"kānevienam.lv" - dāvanas, koka suvenīri, koka kastes, dāvanu kastes un iepakojums

 

Iesakām

Dekoratīva koka vāze (1 ziedam)

EUR6.00

Laptopa paliktnis - spilvenpaplāte "WiFi Dark"

EUR35.00